Leírás és Paraméterek
Ez a 2D táblás kerítéselem ideális választás lakó-, ipari és kereskedelmi területek biztonságos és esztétikus körbekerítésére. A 1830x2510 mm-es méret és a 6-5-6 mm-es kettős huzalos szerkezet extra merevséget és tartósságot biztosít. Az antracit szürke (RAL7016) porfestett bevonat modern és elegáns megjelenést kölcsönöz a kerítésnek, miközben megvédi azt az időjárás viszontagságaitól és a korróziótól. Ez a kerítéselem gyorsan és egyszerűen telepíthető, ideális családi házak, parkok, ipari létesítmények és sportlétesítmények kerítéséhez.
| Magasság | 183 cm |
| Szélesség | 2,5 m |
| Szín | Antracit (RAL 7016) |
| Magasság | 1830 mm |
| Hosszúság | 2510 mm |
| Huzalvastagság | 6-5-6 mm |
| Szín | Antracit szürke (RAL7016) |
| Anyag | Horganyzott acél, porfestett |
| Alkalmazás | Lakossági, ipari, kereskedelmi |