Leírás és Paraméterek
A 2D táblás kerítéselem tökéletes megoldás lakó- és ipari területek biztonságos körbekerítésére. A 1230x2510 mm-es méret ideális közepes magasságú kerítésekhez, miközben a 6-5-6 mm-es kettős huzalos kialakítás extra tartósságot és merevséget biztosít. A horganyzott acél anyagból készült kerítéselemeket antracit szürke (RAL7016) porfestett bevonattal láttuk el, amely modern, elegáns megjelenést kölcsönöz, miközben ellenáll a korróziónak és az időjárási viszontagságoknak. Könnyen telepíthető és kompatibilis különböző oszlopokkal és rögzítési rendszerekkel.
| Magasság | 123 cm |
| Szélesség | 2,5 m |
| Szín | Antracit (RAL 7016) |
| Magasság | 1230 mm |
| Hosszúság | 2510 mm |
| Huzalvastagság | 6-5-6 mm |
| Szín | Antracit szürke (RAL7016) |
| Anyag | Horganyzott acél, porfestett |
| Alkalmazás | Lakossági, ipari, kereskedelmi |