Leírás és Paraméterek
Ez a 2D táblás kerítéselem tökéletes választás ipari, kereskedelmi és magánterületek biztonságos körbekerítéséhez. A 1030x2510 mm-es méret ideális alacsonyabb kerítésekhez, miközben a 6-5-6 mm-es kettős huzalos kialakítás extra merevséget és tartósságot biztosít. A horganyzott acél anyagból készült kerítéselemek tartós, időjárásálló porfestett bevonattal rendelkeznek, amely antracit szürke (RAL7016) színben elegáns és modern megjelenést kölcsönöz. A kerítéselemek könnyen telepíthetők, és kompatibilisek különböző típusú oszlopokkal és rögzítési rendszerekkel.
| Magasság | 103 cm |
| Szélesség | 2,5 m |
| Szín | Antracit (RAL 7016) |
| Magasság | 1030 mm |
| Szélesség | 2510 mm |
| Huzalvastagság | 6-5-6 mm |
| Szín | Antracit szürke (RAL7016) |
| Anyag | Horganyzott acél, porfestett |
| Alkalmazás | Lakossági, ipari, kereskedelmi |