Leírás és Paraméterek
A KNIPEX 99 11 300 rabitz fogó kimagasló teljesítményt nyújt a betonacél és vasalási munkák során. Erő-kímélő áttételének köszönhetően akár 50%-kal kevesebb erőfeszítést igényel a huzalok csavarásához és vágásához. Ideális választás mindazoknak, akik napi szinten dolgoznak rabichálóval, betonacél szerkezeti elemekkel, vagy kötöződrótokkal.
A 25 mm széles vágófej és a DIN ISO 9242 szabvány szerinti kialakítás garantálja a tartósságot és a megbízható működést. Ergonomikus, műanyag bevonatú markolata kényelmes fogást biztosít intenzív használat esetén is.
| Márka | KNIPEX |
| Cikkszám | 99 11 300 |
| EAN | 4003773042365 |
| Típus | Rabitz fogó / betonszerelő fogó |
| Teljes hossz | 300 mm |
| Súly | 537 g |
| Anyag | fekete atramentizált test, polírozott fej |
| Markolat | műanyaggal bevont |
| Szabvány | DIN ISO 9242 |
| Vágási kapacitás | |
| Középkemény huzal | Ø 2,0 – 3,8 mm |
| Vágási hossz | 25 mm |
| Fejszélesség (W3) | 25 mm |
| REACH kompatibilis | igen, nem tartalmaz SVHC-t |
| RoHS kompatibilis | nem alkalmazható |