Leírás és Paraméterek
A KNIPEX Erő kombinált fogó 180 mm – 02 02 180 egy megnövelt vágóerejű, univerzális szerszám, amelyet kifejezetten kemény és többvezetékes anyagok vágására fejlesztettek ki. A fogó fekete atramentált és polírozott kivitele nemcsak esztétikus, de korrózióvédelemmel is ellátott.
A kényelmes fogantyú és a masszív szerkezet biztosítja a biztonságos és fáradságmentes használatot. A vágóél különösen erős, így akár zongorahúrok vagy vastagabb rézkábelek vágására is alkalmas.
| Márka | KNIPEX |
| Termék | Erő kombinált fogó |
| Cikkszám | 02 02 180 |
| EAN | 4003773034896 |
| Méret | 180 mm |
| Súly | 240 g |
| Méretek | 180 × 55 × 20 mm |
| Pliers | fekete atramentált |
| Head | polírozott |
| Markolat | kényelmes fogantyúkkal |
| Vágási kapacitás | |
| Lágy huzal | Ø 2,5 mm |
| Zongorahúr | Ø 2,0 mm |
| Többvezetékes rézkábel | Ø 11,5 mm / 16 mm² |
| Szabvány | DIN ISO 5746 |
| REACH kompatibilis | nem tartalmaz SVHC-t |
| RoHS kompatibilis | nem alkalmazható |