A gép 881 Nm rögzítőnyomatékra és 745 Nm oldónyomatékra képes, miközben súlya mindössze 2,3 kg, így ideális nehezen hozzáférhető helyeken végzett munkákhoz.
| • Feszültség | 18 V (M18 rendszer) |
| • Motor | POWERSTATE™ szénkefe nélküli |
| • Max. nyomaték | 881 Nm |
| • Oldónyomaték | 745 Nm |